Darmowa dostawa z Marc Jacobs powyżej 169 zł

Alfa Romeo Blue Woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml

Dostępny   |  (ID: 137451)
2 - 5 szt 30,05 / szt
6 - 25 szt 28,80 / szt
Oszczędzasz 0 zł
31,30
Doręczymy
Dostępny   |  (ID: 133397)
47,50

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 155404)
44,20
Dostępny   |  (ID: 137450)
42,60

Opis produktu

Alfa Romeo to jedna z najbardziej znanych firm samochodowych na świecie, o której dziś chyba niewiele osób nigdy nie słyszało. Początki włoskiej firmy samochodowej sięgają 1907 roku, kiedy to została założona przez Darracque Italiano, a od 1986 roku Alfa Romeo jest członkiem grupy Fiat SpA. Od momentu powstania firma samochodowa zaprezentowała światu całą gamę popularnych modeli samochodów z charakterystycznym krzyżem rodziny Visconti i herbem węża. Oczywiście na tym nie poprzestała. W 2021 roku wprowadziła również zapachy dla mężczyzn.

Alfa Romeo: Męskie zapachy nie tylko dla miłośników włoskich samochodów

Obecnie w portfolio perfum Alfa Romeo znajdują się trzy wody toaletowe wyprodukowane we współpracy z trzema utalentowanymi perfumiarzami – Cristianem Canali, Serge de Oliveira i Sofią Bardelli. Perfumy te charakteryzują się przyjemnymi kompozycjami zapachowymi, nowoczesnym designem flakonów oraz świetnym stosunkiem ceny do jakości.

Czarny, czerwony czy niebieski? Który zapach Alfa Romeo wybierzesz?

Wody toaletowe Alfa Romeo wprowadzone w 2021 roku czerpały inspirację z kolorów. Elegancki czarny kolor zainspirował drzewno-aromatyczną wodę toaletową Alfa Romeo Black. Charyzmę każdego mężczyzny podkreśli orientalno-owocowa woda toaletowa Alfa Romeo Red w niepowtarzalnej czerwonej butelce. Aromatyczno-fougère Woda toaletowa dla mężczyzn Alfa Romeo Blue, rozpoznawalna dzięki niebieskiej butelce, również powinna zostać odkryta.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: