do zamówienia Mauboussin powyżej 86 zł 

Chanel Hydra Beauty Camellia Overnight Mask Nawilżająca maska na noc z kamelią dla kobiet 100 ml

Dostępny   |  (ID: 94352)
2 - 5 szt 330,64 / szt
6 - 25 szt 327,30 / szt
Oszczędzasz 0 zł
333,98
Doręczymy

Opis produktu

Nawilżająca damska seria kosmetyków Chanel Hydra Beauty zapewnia maksymalną ochronę antyoksydacyjną przed wpływami środowiska zewnętrznego, optymalnie nawilża nawet w głębokich warstwach skóry i zapewnia bardziej miękką, gładszą, pełniejszą i bardziej promienną skórę.

Kosmetyki Hydra Beauty to pierwszy rytuał pielęgnacyjny skóry z mikrokropelkami z kamelii. Naturalna moc kamelii jest przechowywana w mikro-kroplach, które idealnie łączą się ze skórą, zapewniając głębokie nawilżenie Ta unikalna opatentowana technologia została stworzona na Harvardzie i wykorzystuje *moc naturalnych składników aktywnych:

za stałe nawilżenie. Produkty Hydra Beauty doskonale odbudowują skórę i utrzymują optymalny poziom nawilżenia wewnątrz komórek. za efekt wyrównujący i uzupełniający. W najczystszej postaci w sercu mikrokropelek, przywraca objętość i elastyczność górnych warstw skóry. w celu ochorny i wzmocnienia skóry. Kosmetyki Hydra Beauty zawierają silne naturalne antyoksydanty*, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami i wzmacniają jej komórkowy system ochronny jak nigdy dotąd.

Odżywczy rytuał

Aby zwiększyć korzyści płynące ze stosowania kremu Hydra Beauty, postępuj zgodnie z rytuałem nawilżającym. Został on specjalnie przygotowany przez markę Chanel:

  1. Wygładź okolice oczu Żelem pod oczy HYDRA BEAUTY,
  2. zwiększ nawilżenie skóry za pomocą HYDRA BEAUTY serum do skóry,
  3. Nawilż i chroń skórę kremem HYDRA BEAUTY.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: