ESCADA Fairy Love Limited Edition Woda toaletowa dla kobiet 50 ml

Dostępny   |  (ID: 123561)
152,36
Doręczymy
Dostępny   |  (ID: 123917)
153,18
Dostępny   |  (ID: 123560)
91,23
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Łatwo stracić głowę dla niektórych zapachów. Jednym z nich jest zdecydowanie woda toaletowa ESCADA Fairy Love Limited Edition, w której zakochasz się od pierwszej chwili. Kompozycja, obecna na rynku od 2021 roku, zdobędzie Twoje serce przyjemnym połączeniem kwiatowych, owocowych i gourmand akordów oraz oryginalnym flakonem właśnie w kształcie serca. Woda toaletowa Fairy Love Limited Edition idealnie sprawdzi się na co dzień i na każdą okazję - do pracy, szkoły i na spotkanie z przyjaciółkami.

Czym zachwyci Cię woda toaletowa ESCADA?

Limitowana edycja zapachu, którą aż w 86 % tworzą składniki pochodzenia naturalnego, przywita Cię połączeniem słodkiej maliny, nashi i orzeźwiającej pomarańczy. W sercu kompozycji wibrują tony jaśminu, a całość doskonale dopełnia aromat orzechów laskowych.

Odkryj również zapach dla kobiet ESCADA Candy Love Limited Edition

Kolejnym zapachem marki ESCADA, który charakteryzuje flakon w kształcie serca, jest kwiatowo-owocowo-gourmand woda toaletowa ESCADA Candy Love Limited Edition. Kompozycja z 2020 roku łączy w sobie akordy karmelizowanego jabłka, róży, wanilii i bitej śmietany.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: