🚚 Darmowa wysyłka z Mexx, Adidas i innymi >

Esprit Esprit Woman Woda toaletowa dla kobiet 30 ml

Produkt niedostępny   |  (ID: 37974)
46,62

Opis produktu

Jedną z najpopularniejszych marek w dziedzinie zapachów jest marka Esprit. Firma ta powstała w 1968 roku w San Francisco. Początkowo marka zajmowała się przede wszystkim odzieżą, dodatkami, a następnie również i perfumami. W latach 70. była to jedna z najpopularniejszych marek dyktujących światowe trendy. Obecnie nadal utrzymuje wysoką pozycję wśród światowej sławy marek odzieżowych jak i perfumeryjnych.

Zapachy stworzone przez markę Esprit skierowane są przede wszystkim do młodych ludzi. Perfumy Esprit to przede wszystkim odważne, trwałe i nowoczesne mieszanki nut zapachowych, które przekonują do siebie coraz większe grono klientów na całym świecie. Nowoczesne zapachy to mocne, odważne połączenia kwiatowych i owocowych nut.Wody toaletowe skomponowane są na bazie tradycyjnych składników. Wzbogacenie o dodatkowe nuty sprawia, że perfumy Esprit cechują się luksusem i elegancją w przystępnym wydaniu.

Jeśli pragniesz więc poczuć nowoczesne wydanie tradycyjnych nut zapachowych poznaj zapachy Esprit. Zyskasz nie tylko ciekawy zapach, ale również niecodzienne opakowanie. Marka Esprit dąży do najwyższej klasy nowoczesnych produktów. Dzięki temu nieustannie się rozwija i prezentuje coraz to nowsze rozwiązania. Flakony tych zapachów to wyjątkowe połączenie nowoczesnych kształtów, intensywnych kolorystyk oraz ciekawych nazw. Tak wiele zalet składających się na ten zapach nie może nie mieć swoich zwolenników. Cały świat zna już markę Esprit i ich nowoczesne podejście do tradycyjnych zapachów. Jest to więc idealna marka dla ludzi nowoczesnych i aktywnych, nieustannie podejmujących nowe wyzwania i ceniących sobie świeżość.

Warto wykorzystać możliwość zdobycia wyjątkowego zapachu światowej sławy marki perfum. Dzięki naszej perfumerii internetowej możesz skorzystać z bogatej oferty marki Esprit. Bez trudu porównasz różne zapachy i wybierzesz ten najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Zapachy damskie, jak i męskie cechują się trwałością i intensywnością. Warto więc postawić na tą markę.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest