Essence French Manicure Tip Pencil Ołówek do paznokci dla kobiet 1,9 g Odcień White

Produkt niedostępny   |  (ID: 144954)
9,02

Opis produktu

Niemiecka marka Essence już od wielu lat jest obecna na polskim rynku, ciesząc się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Firma specjalizuje się w produkcji najróżniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kosmetyków do makijażu. Jej asortyment jest gwarancją wysokiej jakości oraz przystępnej ceny, co dla wielu konsumentów jest dodatkową motywacją do zakupu. Szeroką ofertę kosmetyków Essence znajdą Państwo także w naszym sklepie – zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami, które okażą się niezastąpione przede wszystkim w sztuce makijażu.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz kosmetyków Essence, w tym między innymi cienie do powiek oraz tusze do rzęs. Z ich pomocą można zadbać o atrakcyjną oprawę oczu, kierując się indywidualnymi preferencjami. Wymienione produkty spełnią oczekiwania także profesjonalnych wizażystek, którym zależy na kosmetykach do makijażu o najwyższej jakości. Tusze oraz cienie są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Preparaty przez wiele godzin utrzymują się na rzęsach i powiekach, stojąc na straży atrakcyjnego wyglądu. Dużym powodzeniem wśród naszych klientek cieszą się pudry oraz podkłady marki Essence. Dzięki nim można zadbać o skuteczne zamaskowanie niedoskonałości skórnych lub zmarszczek. Warto także zwrócić uwagę na błyszczyki o dodatkowych właściwościach. Tego typu kosmetyki okażą się niezastąpione w optycznym powiększeniu ust lub w korekcie ich kształtu. Należy podkreślić, że jednocześnie błyszczyki świetnie pielęgnują delikatną skórę warg, sprawdzając się nawet podczas zimowej aury. W naszym sklepie można kupić najciekawsze warianty kolorystyczne, dzięki czemu każda pani odnajdzie u nas odpowiednią propozycję, kierując się indywidualnym typem urody.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków Essence – dla Państwa wygody podzieliliśmy je na tematyczne działy, aby ułatwić znalezienie konkretnych produktów. Gwarantujemy, że proponowane przez nas kosmetyki są oryginalne i pochodzą od niemieckiego producenta.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest