Jimmy Choo Jimmy Choo Man Wody toaletowe dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
164,47
Doręczymy

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
          
Dostępny   |  (ID: )
147,00
          
Dostępny   |  (ID: )
131,30
          
Dostępny   |  (ID: )
85,10
Dostępny   |  (ID: )
26,70

Opis produktu

Jak powinien pachnieć prawdziwy mężczyzna? Powinien pachnieć przygodą, siłą, niezależnością i odwagą. Takie wrażenia są w stanie zapewnić ziołowo drzewne nuty aromatyczne, które uwalniają się podczas kontaktu ze skórą, dzięki słońcu ją rozświetlającemu. Idealnie męskim zapachem z pewnością jest woda toaletowa Jimmy Choo Jimmy Choo Man.
Jimmy Choo Jimmy Choo Man to niezwykle elegancki, głęboki i długo utrzymujący się na skórze zapach zamknięty w niezwykle eleganckiej buteleczce. To mieszanka leśno korzennych nut zapachowych, które kojarzą się z dziką przyrodą, nieokiełznaniem, a jednocześnie są niezwykle przyjemne dla nosa. Ten zapach pociąga, ten zapach urzeka, ten zapach sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. To zapach mężczyzn sukcesu, mężczyzn twardo stąpających po ziemi, mężczyzn, dla których nie istnieją żadne przeciwności ani ograniczenia.
Jeśli chciałbyś kupić Jimmy Choo Jimmy Choo Man, to już dzisiaj zapraszamy Cię na – z pewnością – udane zakupy do naszej internetowej perfumerii. Tylko u nas znajdziesz setki oryginalnych produktów – kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz zapachów – w bardzo atrakcyjnych cenach. U nas naprawdę warto kupować, bo my wiemy, jak zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta. To doskonały pomysł na prezent dla swojego ukochanego mężczyzny ten, jak i wiele innych dostępnych u nas męskich zapachów.
Nuty zapachowe Jimmy Choo Jimmy Choo Man:
Nuty głowy: paproć, lawenda, mandarynka,
Nuty serca: świeże liście geranium, liście ananasa,
Nuty podstawy: paczula.

Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: