do zamówienia ulubionych marek

Molinard Les Elements Collection Patchouli Woda perfumowana 75 ml Uszkodzone pudełko

Produkt niedostępny   |  (ID: 93204)
125,29
Dostępny   |  (ID: 83877)
147,90
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Marka Molinard powstała w 1849 roku na południu Francji w Grasse, które było uważane za centrum francuskiego świata perfum. Molinard do dzisiaj jest firmą rodzinną i jedną z najstarszych tego typu we Francji. W momencie swojego powstania Molinard tworzył wody kwiatowe i wody kolońskie znane również z dyskretnych, eleganckich butelek. W 1900 roku firma przeniosła się do starej hali fabrycznej, gdzie sam Gustav Eiffel pomógł im w zaprojektowaniu fabryki. W tym miejscu marka Molinard ma swoją bazę do dziś.

W 1921 marka Molinard wprowadziła swoje pierwsze prawdziwe perfumy Concréta, w których wykorzystano naturalne esencje kwiatowe. W 1921 roku zostały wprowadzone na rynek prawdopodobnie najbardziej znane damskie perfumy Molinard Habanita, silny drzewno-kwiatowy zapach dla pewnej siebie i energicznej kobiety. W 1988 roku pojawiły się ponownie w poprawionej wersji, a w roku 2012 znów odniosły bezprecedensowy sukces w swoim oryginalnym składzie i zupełnie nowym oryginalnym flakonie.

Obecnie oprócz tradycyjnych zapachów marka Molinard regularnie prezentuje nowoczesne kompozycje, których wspólnym mianownikiem jest równowaga i elegancja. W ofercie marki Molinard znajdziesz zarówno zapachy kwiatowe i kwiatowo-owocowe, jak i drzewno-korzenne. Molinard wykorzystuje swoje oryginalne zapachy do produkcji perfum damskich i męskich, damskich i męskich wód perfumowanych i toaletowych, a także kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: