🎁 do zamówienia Marc Jacobs 

Nasomatto Nudiflorum Perfumy 30 ml Uszkodzone pudełko

Produkt niedostępny   |  (ID: 136945)
411,42
Dostępny   |  (ID: 101019)
399,19

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: 123602)
352,14
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Perfumy Nasomatto to oryginalne i niezwykłe niszowe zapachy.

Ta stosunkowo młoda marka została założona w Amsterdamie w 2008 roku przez legendarnego perfumiarza Alessandro Gualtieri, którego pasją jest tworzenie odważnych i ekstrawaganckich perfum.

Perfumy Nosomatto to naprawdę nietradycyjne i bardzo intensywne zapachy zaprojektowane specjalnie dla wymagających klientów. Odzwierciedlają silną osobowość i radość życia. Wyjątkowość zapachów Nasomatto podkreślają oryginalne, minimalistyczne butelki.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: