do zamówienia Mauboussin powyżej 86 zł 

Real Techniques Prism Glo Perfect Blend Trio Limited Edition Zestaw dla kobiet Gąbeczka do płynnego podkładu 1 szt. + gąbeczka do kremowego podkładu 1 szt. + gąbeczka do pudru 1 szt.

Aplikator niebieski różowy żółty
Dostępny   |  (ID: 136882)
2 - 5 szt 45,60 / szt
6 - 25 szt 43,70 / szt
Oszczędzasz 0 zł
47,50
Doręczymy

Opis produktu

Chcesz uzyskać ten sam efekt, jaki osiągają profesjonalni makijażyści? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to nie powinno u Ciebie zabraknąć wysokiej jakości pędzli, za pomocą których bezbłędnie wykonasz makijaż. Takie pędzle oferuje marka kosmetyczna Real Techniques, która powstała w 2011 roku. Pędzle niewątpliwie nie powstałyby bez współpracy z dwiema światowej sławy wizażystkami – Samanthą i Nicole Chapman, które współpracowały ze znanymi markami, z których należy wymienić Chanel czy MAC.

Real Techniques: Wysokiej jakości pędzle kosmetyczne

Co wyróżnia pędzle Real Techniques? Dzięki unikalnemu kształtowi łatwo i dokładnie nakłada się makijaż. Ich dodatkowym atutem jest wykonanie z nowoczesnych materiałów. W asortymencie marki znajdziemy pędzle, które są przeznaczone do makijażu twarzy i oczu, gąbki do makijażu, a także zestawy pędzli. Pragniesz perfekcyjnego makijażu? Odkryj pędzle Real Techniques.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Nikt jeszcze nie ocenił!
Napisz pierwszą recenzję.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: